User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Address
eu: Helbidea

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
