User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Comment
fi: Kommentti

en: Address
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
