User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Comment
fr: Commentaire

en: Address
fr: Adresse

en: Other
fr: Autre

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Full Name
fr: Nom complet

en: About
fr: À propos

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV

en: Uses
fr: Utilisations

en: User not found.
fr: Utilisateur non trouvé.
