User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Comment
id: Komentar

en: Address
id: Alamat

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
