User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Comment
ja: コメント

en: Address
ja: 住所

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Download CSV
ja: CSVダウンロード

en: Uses
ja: 機能
