User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Comment
lt: Komentaras

en: Address
lt: Adresas

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Uses
lt: Naudoja
