User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Comment
lv: Komentārs

en: Address
lv: Adrese

en: Other
lv: Citi

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
