User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Comment
oc: Comentari

en: Address
oc: Adreça

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
