User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Comment
ro: Comentariu

en: Address
ro: Adresă

en: Other
ro: Altele

en: Full Name
ro: Nume complet

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
