User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Comment
ru: Комментарий

en: Address
ru: Адрес

en: Other
ru: Другое

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Full Name
ru: Полное имя

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
