User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Comment
sk: Komentár

en: Address
sk: Adresa

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
