User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Comment
sv: Kommentar

en: Address
sv: Adress

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
