User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Address
te: చిరునామా

en: Other
te: ఇతర

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
