User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Comment
tr: Yorum

en: Address
tr: Adres

en: Other
tr: Diğer

en: Phone Number
tr: Telefon

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
