User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Address
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
