User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
