User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Address
hi: पता

en: Other
hi: अन्य

en: Full Name
hi: पूरा नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
