User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
