User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Enabled
fa: فعال

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Image
fa: تصویر

en: link
fa: پیوند

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: text
fa: متن

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: image
fa: تصویر

en: integer
fa: عدد صحیح

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.
