User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: image
ml: ചിത്രം
