User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: default
nl: standaard

en: Image
nl: Afbeelding

en: Field type
nl: Veldtype

en: Fields
nl: Velden

en: email
nl: e-mail

en: text
nl: tekst

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: image
nl: afbeelding

en: Any user
nl: Elke gebruiker

en: string
nl: tekenreeks

en: Field options
nl: Veldopties

en: integer
nl: geheel getal

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Field types
nl: Veldtypes

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
nl: Het attribuut "title" wordt getoond als de muis over de afbeelding wordt bewogen.

en: Privacy settings
nl: Privacy-instellingen

en: Image to be shown if no image is uploaded.
nl: Afbeelding die getoond wordt wanneer er geen afbeelding is geüpload.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Dit is van belang voor toegankelijkheid.
