User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Enabled
nn: Aktivert

en: default
nn: standard

en: Image
nn: Bilete

en: Fields
nn: Felt

en: image
nn: bilete
