User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: Enabled
oc: Activat

en: default
oc: defaut

en: Image
oc: Imatge

en: link
oc: ligam

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Fields
oc: Camps

en: email
oc: corrièr electronic

en: text
oc: tèxte

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: image
oc: imatge

en: integer
oc: nombre entièr

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
oc: L'atribut títol s'utiliza coma rètol emergent quand lo ratolí passa per sobre de l'imatge.
