User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: default
sv: förvald

en: Image
sv: Bild

en: link
sv: länk

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Fields
sv: Fält

en: email
sv: e-post

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: image
sv: bild

en: string
sv: sträng

en: Field options
sv: Alternativ för fält

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Field types
sv: Fälttyper

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
sv: Attributet "title" används som verktygstips när musmarkören placeras över bilden.

en: timestamp
sv: tidsstämpel

en: Privacy settings
sv: Sekretessinställningar

en: Image to be shown if no image is uploaded.
sv: Bild som skall visas om ingen bild är uppladdad.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
sv: Kort beskrivning av bilden som används av skärmläsare och visas om bilden inte laddas. Detta är viktigt för tillgängligheten.
