User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Image
ta: படம்

en: Field type
ta: புல வகை

en: text
ta: உரை

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: image
ta: படம்

en: string
ta: சரம்

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை
