User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Value
te: విలువ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: default
te: అప్రమేయం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.
