User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Value
hi: मान

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: default
hi: तयशुदा

en: Image
hi: चित्र

en: link
hi: लिंक

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: email
hi: ईमेल

en: text
hi: टेक्स्ट

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: image
hi: छवि

en: string
hi: शृंखला
