User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Value
ku: نرخ

en: Enabled
ku: چالاکە

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Image
ku: وێنە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: text
ku: دەق

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: image
ku: وێنە
