User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: text
ug: تېكىست

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: image
ug: رەسىم
