User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: default
cy: rhagosod

en: Image
cy: Delwedd

en: link
cy: dolen

en: Fields
cy: Meysydd

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: image
cy: delwedd
