User Fields Visibility (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Fields
be: Палі

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: About
be: Аб
