User Fields Visibility (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Fields
fi: Kentät

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
