User Fields Visibility (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: About
hi: के बारे में
