User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Fields
cs: Pole

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
