User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
da: Synlighed

en: Fields
da: Felter

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
