User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Fields
el: Πεδία

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
