User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Fields
es: Campos

en: Visibility settings
es: Opciones de visibilidad

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de
