User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Fields
eu: Eremuak

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
