User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Fields
id: Bidang isian

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
