User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Fields
jv: Field

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: About
jv: Ngenani
