User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
