User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Fields
lv: Lauki

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
