User Fields Visibility (1.1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
