User Fields Visibility (1.1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Fields
fa: فیلدها

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
