User Fields Visibility (1.1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
it: Visibilità

en: Fields
it: Campi

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
