User Fields Visibility (1.1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Fields
nl: Velden

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over
