User Fields Visibility (1.1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Fields
oc: Camps

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
