User Fields Visibility (1.1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
