User Fields Visibility (1.1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Fields
vi: Các trường

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
