User Fields Visibility (1.1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
ru: Видимость

en: Fields
ru: Поля

en: Visibility settings
ru: Настройки видимости

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация
